29 вересня 2022   18:12   184

Угорщина проти нового пакета санкцій ЄС, якщо він обмежить постачання енергоресурсів із РФ

Будапешт не підтримає новий пакет санкцій Євросоюзу проти Росії, якщо до нього будуть включені санкції у сфері енергетики, заявив керівник апарату прем'єр-міністра Угорщини Гергелі Гуляш.

"Угорщина вже достатньо зробила для збереження європейської єдності, але якщо в новому пакеті санкцій ЄС будуть енергетичні санкції, ми не зможемо і не підтримуватимемо їх", – заявив шеф офісу Віктора Орбана.

Гергелі Гуляш сказав, що Будапешт чекає на остаточний список запропонованих санкцій, який можна буде предметно обговорювати, і підкреслив, що "Угорщина не може підтримати енергетичні санкції" щодо Росії.

26 вересня прем'єр-міністр Угорщини Орбан назвав Європейський Союз "енергетичним карликом" порівняно з "енергетичним гігантом Росією" та заявив, що саме санкції проти Кремля перетворили "локальну війну в Україні" на глобальну.

28 вересня президент Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн та верховний представник ЄС Жозеп Боррель представили восьмий пакет санкцій проти Росії, який, як було заявлено, "створює правову базу для стелі цін на російську нафту".
Цензор.Нет
Додати коментар

Якщо ви хочете залишити коментар, прохання авторизуватися або зареєструватися.

Останні новини: