22 жовтня 2022   10:19   798

Дитяча лікарня Краматорська отримала гуманітарну допомогу

Дитяча лікарня Краматорська отримала гуманітарну допомогу
Цього тижня Дитче територіальне медичне обєднання отримало гуманітарну допомогу у вигляді засобів побутової хімії.

Безпосередню участь в організації придбання, збору, зберігання та переправи з Польщі до України, а потім доставки до міста Краматорськ брали декілька організацій та небайдужих громадян Польщі та України.

А саме: Компанія Reckitt Benckiser Production (Poland) та її співробітники Nikos Bazigos, Elżbieta Wieczorek, Gizela Hałgas-Konrad, Marcin Golemba, особисто пан Łukasz Bruski, команда Всеукраїнської громадської організації «ПОРУЧ», «Фонд "Venimus ad Vitam"» і його керівник пан Роман Бариляк.

"Людина починається з добра і добром освячується. Честь, Милосердя, Доброта! В усі віки людство сповідувало саме ці принципи! Ми цінуємо Вас, людей, що зберігають та множать скарби людських цінностей!

Весь колектив КНП «Дитяче територіальне медичне об’єднання» Краматорської міської ради висловлюю Вам слова безмежної подяки за ту неоціненну підтримку, яку в цей важкий час Ви надаєте нам.

Маленькі краплини чистоти та домашнього затишку, які з’являються внаслідок Вашої благородної роботи допомагають видужати дітям і сприяють дитячим посмішкам", - повідомили лікарі.
Східний Проект
Додати коментар

Якщо ви хочете залишити коментар, прохання авторизуватися або зареєструватися.

Останні новини: