4 листопада 2022   12:50   2032

Окупанти хочуть захопити Бахмут та Соледар: в ЗСУ пояснили, чому це так важливо для РФ

Окупанти хочуть захопити Бахмут та Соледар: в ЗСУ пояснили, чому це так важливо для РФ
Після провалу російського "бліцкригу" вони будуть намагатися повністю захопити так звані "Л/ДНР", аби показати своєму народові хоча б "геополітику на мінімалках".

Наразі бахмутський та авдіївський напрямки - найважчі на фронті, а Вугледар - найгарячіша точка. Російські окупанти прагнуть захопити Бахмут та Соледар, аби після низки провалів на полі бою все ж досягти успіху. Речника Східного угруповання військ ЗСУ Сергій Череватий в ефірі телемарафону пояснив, що якщо РФ вдасться захопити ці міста, вона зможе заявити нібито про "звільнення" Донбасу.

"Військово-політичне керівництво ворога поставило таке завдання, оскільки загальний стратегічний задум у них не вдався - захопити Київ, більшу частину України - тепер у них "геополітика на мінімалках", тобто показати своєму народові, що ми "звільнили ЛНР і ДНР". Навіть на Валдаї й Путін казав, що головна задача цієї "спецоперації" - звільнити Донбас", - пояснив Череватий.

Він нагадав, що росіяни вже встановлювали собі кілька дедлайнів для окупації цих міст, проте провалили усі з них. Тож тепер на бахмутському напрямку зосереджені усі російські сили, аби окупанти змогли заявити хоча б про якісь успіхи.

"Створюючи роками імідж "другої армії світу", РФ реально не може захопити великі українські міста як Соледар, Бахмут, Авдіївка, Вугледар. Окупанти б'ються об такий мур української мужності та незламності. Бо наші бійці і командири в дуже складних умовах там, але тримають цей удар і це величезний удар по іміджу російського керівництва", - додав речник ОК "Схід".

Якщо РФ все ж вдасться виконати цей план, далі вони підуть на Краматорськ та Слов'янськ, прогнозує Череватий.
ZN.UA
Додати коментар

Якщо ви хочете залишити коментар, прохання авторизуватися або зареєструватися.

Останні новини: