21 листопада 2022   09:30   937

Мешканці Краматорська скаржаться на проблеми з видачею готівки у банкоматах міста: чи існує проблема

Мешканці Краматорська скаржаться на проблеми з видачею готівки у банкоматах міста: чи існує проблема
В «Ощадбанку» та «ПриватБанку» кажуть, що проблем з видачею готівки у банкоматах міста не існує.

Редакція видання «Новини Краматорська» отримали кілька повідомлень від мешканців міста про те, що начебто у Краматорську існують проблеми з видечею готівки у банкоматах. Люди скаржаться, що банкомати у місті начебто порожні. Навіть гроші вже закінчились і у банкоматах «Ощадбанка», бо у «ПриватБанк» начебто вони закінчились днем раніше.

Людей цікавило, чому виникла така проблема та коли вона буде вирішена?

Редакція звернулась до адміністрації «Ощадбанка» та «ПриватБанка». Там нам розповіли, що вперше чують про таку проблему, бо ніхто не звертався зі скаргами на порожні банкомати міста. Керівництво обох банків запевнили журналіста, що банкомати постійно завантажують. В «Ощадбану» повідомили про те, що їх банкомати завантажені грошима були сьогодні. У «ПриватБанку» кажуть, що завантажували свої банкомати у п’ятницю та пообіцяли завантажити в понеділок.

В обох банках звернули увагу своїх клієнтів нате, що можливі технічні складнощі у зв’язку з доволі частою відсутністю електропостачання у місті. Також кажуть про доволі часті проблеми зі зв’язком.

«Доводиться направляти у неділю фахівців для того, щоб вони зробили перезавантаження, якщо автоматично зв’язок не відновився після відключення електропостачання. »,-розповіли виданню в адміністрації обох банків.

«Ощадбанк» надав редакції адреси працюючих банкоматів у місті Краматорськ, який ми публікуємо нижче:

вул. Сіверська, 54 - 2 банкомати. вул. Центральна, 1-1 банкомат. вул. Приймаченко, 19 -1 банкомат. вул. Хабаровська, 32-1 банкомат. вул. Н. Курченко, 10 - 1 банкомат. вул. Паркова, 17 (ТЦ Аврора) - 1 банкомат. вул.Дніпровська, 4 - 1 банкомат. Селище Сергіївка- 1 банкомат.
Kramatorsk.INFO
Додати коментар

Якщо ви хочете залишити коментар, прохання авторизуватися або зареєструватися.

Останні новини: