28 листопада 2022   16:03   225

У Польщі поки не бачать зростання потоку людей з України, але готуються до різних сценаріїв

У Польщі не помітили зростання потоку людей з України після посилення російських ударів по інфраструктурі й серйозних перебоїв з електропостачанням, проте готуються до цього сценарію.

Як повідомляє PAP, про це в інтерв’ю польським ЗМІ сказав міністр внутрішніх справ Маріуш Камінський, пише "Європейська правда".

"Може початися нова хвиля біженців, серед іншого, через проблеми з енергосистемою або інтенсифікацією бойових дій. Країна-агресор постійно б’є по українських електростанціях, сподіваючись, що нестача електроенергії примусить українців здатися. Попри цю ситуацію, ми поки не фіксуємо підвищеного трафіку на пунктах пропуску. Проте ми розуміємо, що це може змінитися, тож готуємося до різних сценаріїв, а також - допомагаємо вимушеним переселенцям всередині України", - зазначив Маріуш Камінський.

За його словами, ситуація на кордоні з Білоруссю останнім часом заспокоїлася, триває облаштування сучасним обладнанням паркану, який спорудили для ускладнення нелегальної міграції. Щодо паркану на кордоні з Калінінградською областю РФ він зазначив, що роботи з його будівництва тривають так, як і планувалося.
Kramatorsk.INFO
Додати коментар

Якщо ви хочете залишити коментар, прохання авторизуватися або зареєструватися.

Останні новини: