7 грудня 2022   09:02   219

Терорист Гіркін заявив, що його вигнали з "полка ДНР" і повернувся до Москви

Терорист Гіркін заявив, що його вигнали з "полка ДНР" і повернувся до Москви
Російський терорист Ігор Гіркін (Стрєлков) заявив, що знову не зміг "потрапити на війну" і повернувся до Москви.

Про це 6 грудня колишній так званий "міністр оборони ДНР" повідомив у своєму Telegram.

"Знаходжусь у Москві. Спроба №3 взяти безпосередню участь у бойових діях проти збройних сил шановних київських партнерів (їх тепер у зведеннях МО називають деякими "бойовиками") не завершилася успіхом, хоча була дуже близька до того", - заявив Гіркін.

За його словами, наприкінці першої декади жовтня він прибув на територію ОРДО, де його навіть зарахували до маршової роти однієї з мотострілецьких бригад "1 корпусу НМ ДНР", надалі його мали зарахувати до неназваного батальйону "N-ського стрілецького полку".

Однак він заявив, що у нього виникли труднощі із зарахуванням, а наприкінці листопада Гіркін з'ясував, що не лише досі не перебуває на посаді у своєму батальйоні, а й взагалі відсутній у штатах "N-ського полку". При цьому Гіркін встиг трохи більше 10 діб "здійснювати обов'язки нач.штабу батальйону" в районі Сватового.

У результаті терорист Гіркін звинуватив так зване "командування" полку та батальйону у махінаціях. А оскільки його формально і не було у розташуванні підрозділу, він здав видану йому зброю і "відбув куди вважав за потрібне".

За його словами, пізно увечері 5 грудня він повернувся до Москви.

Нагадаємо, що в середині жовтня після того, як стало відомо, що Гіркін-Стрєлков вирушив на фронт, за нього оголосили нагороду - яка стартувала з 10 тисяч доларів і зрештою досягла 150 тисяч. Також варто додати, що в середині листопада російського бойовика Ігоря Гіркіна засудили до довічного ув'язнення за збиття пасажирського "Боїнга" на Донбасі.
Остров
Додати коментар

Якщо ви хочете залишити коментар, прохання авторизуватися або зареєструватися.

Останні новини: