7 грудня 2022   09:08   147

Двопартійна підтримка України в Конгресі США не втратила сили – Блінкен

Державний секретар США Ентоні Блінкен висловив упевненість, що обидві партії в Конгресі США зберігають достатньо потужну двопартійну позицію на підтримку України, яка протистоїть агресії рф.

Про це він заявив у вівторок у Вашингтоні.

«Відмінною рисою наших сьогоднішніх зусиль на підтримку України є дуже сильна двопартійна підтримка»,- підкреслив глава американської дипломатії.

Блінкен запевнив, що не бачить ознак того, що ця підтримка могла припинитися.

Водночас, за його словами, для нинішньої адміністрації залишається важливим підтримувати комунікацію з американським народом щодо зовнішньополітичних питань, у тому числі через обраних членів Конгресу.

«Жодні зусилля в зовнішній політиці не можуть ефективно підтримуватися без поінформованої згоди американського народу»,- зауважив Блінкен.

Як повідомляв Укрінформ, за результатами останніх виборів до Конгресу США республіканці отримали незначну перевагу в Палаті представників. Це означає, що адміністрація президента Байдена змушена буде рахуватися з позицією республіканської більшості та долати політичний опір з їхнього боку під час просування власних ініціатив у нижній палаті Конгресу США.
Укрінформ
Додати коментар

Якщо ви хочете залишити коментар, прохання авторизуватися або зареєструватися.

Останні новини: