9 грудня 2022   16:50   1676

Ліквідація наслідків аварії на Краматорській ТЄЦ складе 4-5 діб

Ліквідація наслідків аварії на Краматорській ТЄЦ складе 4-5 діб
Голова військової адміністрації Краматорська Олександр Гончаренко повідомив у Facebook причини та обставини, за якими частина міста залишається без теплопостачання.

"На жаль, постійні відключення електроенергії призводять до зупинки ТЕЦ та викликають гідравлічні удари в теплових мережах, що, своєю чергою, призводить до руйнування обладнання, - пише він.

Наразі Краматорська ТЕЦ втретє потерпає від відключення електроенергії. Працівники підприємства докладають усіх зусиль для стабілізації ситуації.

Під час тривалого відключення електроенергії було здійснено злив теплоносія з будинків з верхньою розводкою опалення (температура атмосфери на той момент трималась на рівні -12 градусів за Цельсієм).

Крім того, сьогодні о 12:00 станцію було зупинено для ліквідації аварії на паропроводах високого тиску котла. Поки на вулиці встановилась плюсова температура працівники "Краматорськтеплоенерго" працюють над усуненням поривів, після чого буде виконано повторний запуск станції. Термін ліквідації наслідків аварії складе орієнтовно 4-5 діб.

Друзі, прошу з розумінням поставитись до складної ситуації, яка наразі виникла з опаленням міста. У разі виявлення місць поривів прошу надавати інформацію до Краматорського Контакт центру, за номерами телефонів 099-099-1505 або 1505.

Газ, світло, опалення - всі задіяні для відновлення.

Важко, але вірю, що вдасться..."
ОбщеЖитие
Додати коментар

Якщо ви хочете залишити коментар, прохання авторизуватися або зареєструватися.