29 грудня 2022   13:24   464

російський військовий аеродром в Енгельсі зазнав атаки

російський військовий аеродром в Енгельсі зазнав атаки
Над військовим аеродромом у місті Енгельсі Саратовської області рф працює система ППО у зв'язку з атакою на нього.

Про це повідомляє Телеграм-канал Baza.

«Над Енгельсом спрацювала система ППО. Це не вперше, коли місцевий військовий аеродром зазнає атаки», - йдеться у повідомленні.

Як повідомлялося, у ніч на 26 грудня на стратегічному військовому аеродромі в російському Енгельсі пролунали вибухи. Саме з цього аеродрому здійснюються всі масовані ракетні атаки на Україну. Тут базується російська стратегічна авіація – бомбардувальники Ту-95 і Ту-160. За неофіційною інформацією, міноборони росії підтвердило загибель трьох військовослужбовців.

Міноборони Великої Британії з посиланням на дані розвідки зазначило, що війська росії перекинули свої системи ППО до лінії фронту, в результаті чого аеродроми в глибокому тилу залишаються без належного захисту.
Укрінформ
Додати коментар

Якщо ви хочете залишити коментар, прохання авторизуватися або зареєструватися.

Останні новини: