3 січня 2023   09:39   257

Зсув ґрунту у Японії: двоє загиблих

Унаслідок зсуву ґрунту у гірському регіоні на південному сході Японії, загинуло двоє людей.

Про це пише Сіньхуа.

Зазначається, що тіла обох загиблих було знайдено під шаром ґрунту товщиною понад 20 метрів у місті Тсуруока в префектурі Ямагата.

“До складу цілодобової рятувальної команди, яка нараховувала близько 200 людей, входили правоохоронці, пожежники та члени сил оборони”, - йдеться у повідомленні.

Унаслідок зсуву були серйозно пошкоджені 10 будівель, а двоє похилих людей досі вважаються зниклими безвісти.

“Поліція намагається встановити, чи виявлені тіла належать двом зниклим особам”, - зауважує агентство.

Як раніше повідомляло агентство, кількість загиблих унаслідок зсуву ґрунту, який стався 16 грудня в районі наметового табору в Малайзії, зросла до 24-ох, дев’ятеро людей вважаються зниклими безвісти.
Укрінформ
Додати коментар

Якщо ви хочете залишити коментар, прохання авторизуватися або зареєструватися.

Останні новини: