24 січня 2023   13:05   324

МАГАТЕ розпочало постійну моніторингову місію на Хмельницькій АЕС

23 січня 2023 року постійна місія МАГАТЕ розпочала свою роботу на Хмельницькій АЕС.

"На Хмельницькій АЕС розпочала роботу постійна моніторингова місія МАГАТЕ. Минулого тижня такі ж місії Міжнародного агентства з атомної енергії були започатковані на діючих Південноукраїнській, Рівненській АЕС, а також на Чорнобильській АЕС, яка наразі перебуває на етапі зняття з експлуатації", - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що після офіційної церемонії підняття прапора МАГАТЕ над промисловим майданчиком ХАЕС на станції відбулася робоча нарада за участю представників МАГАТЕ, в.о. голови Держатомрегулювання Олега Корікова та генерального директора ВП "ХАЕС" Андрія Козюри.

У ході наради сторони висловили спільну позицію, що головними завданнями місії є збереження ядерної та радіаційної безпеки на українських ядерних об‘єктах в умовах війни, яку розпочала Росія.
Цензор.Нет
Додати коментар

Якщо ви хочете залишити коментар, прохання авторизуватися або зареєструватися.

Останні новини: