28 січня 2023   20:56   867

У Покровську зупинено вантажівку, де під сіном ховали 8 тонн алкоголю

У Покровську зупинено вантажівку, де під сіном ховали 8 тонн алкоголю
Попри заборону на ввезення та реалізацію спиртної продукції, що дії в області у період воєнного стану, деякі громадяни не полишають спроб нажитися на підпільній торгівлі алкоголем.

Правоохоронці здійснюють оперативно-профілактичні заходи щодо протидії правопорушникам, зокрема, перевіряють автотранспорт на блокпостах, посилки у відділеннях служб доставки вантажів, здійснюють рейди по торговельних закладах, - повідомляє прес-служба поліції.

Так, на блокпосту біля Покровська поліцейські Донеччини спільно із співробітниками полку ПСПОП «Дніпро-1» зупинили фуру, яка виявилася завантаженою сіном. Під сухою травою співробітники поліції виявили велику партію алкогольних напоїв, які 27-річний водій намагався провезти в регіон, де йдуть активні бойові дії і щодня гинуть люди.

Вартість вилученої продукції за цінами «чорного ринку» становить понад мільйон гривень. Загалом з початку дії воєнного стану поліція Донеччини вилучила понад 300 тонн алкоголю на суму понад 37 мільйонів гривень.

Поліцейські просять із розумінням ставитись до впроваджених заходів і не намагатися обійти закон. Адже вказані спроби буде припинено, а порушників – притягнуто до відповідальності.
ОбщеЖитие
Додати коментар

Якщо ви хочете залишити коментар, прохання авторизуватися або зареєструватися.

Останні новини: