31 січня 2023   17:42   454

Михайла Саакашвілі переводять у реанімацію

Михайла Саакашвілі переводять у реанімацію
Ув’язненого третього президента Грузії Михайла Саакашвілі, який перебуває у клініці “Вівамед”, переводять у реанімацію.

Про це повідомив опозиційний телеканал Mtavari, передає УНН.

Деталі

Офіційного підтвердження цієї інформації від клініки зараз немає. За словами керівництва Вівамед, на даний момент він залишається в палаті.

З ранку мати колишнього президента Гіулі Аласанія повідомила, що вночі Михайло Сакашвілі знову знепритомнів і має високу температуру, близько 39. За її словами, лікарі хочуть поміняти призначення.

Декілька днів у Саакашвілі був діагностований коронавірус, у клініці тоді заявили, що необхідності переведення в реанімацію немає і захворювання проходить у легкій формі.

За даними Mtavari, новий тест на коронавірус показав негативний результат.

Додамо

Чергове засідання суду за клопотанням про відстрочення покарання та звільнення Саакашвілі за станом здоров’я призначено на 1 лютого.

На ньому слухаються свідчення захисту — місцеві та закордонні експерти, які брали участь у незалежній експертизі центру “Емпатія”, яка поставила близько 20 діагнозів. Також як свідки беруть участь лікарі клініки “Вівамед”, куди Саакашвілі було переведено з в’язниці дев’ять місяців тому.

Влада Грузії продовжує наполягати, що розмови про критичний стан Саакашвілі є частиною піар-кампанії, а сам він симулює. Минулого тижня міністерство юстиції Грузії висловило недовіру до результатів незалежної медичної експертизи центру “Емпатія”. Суд долучив до матеріалів справи звіт Національної служби експертизи ім. Самхараулі, у якому заперечуються висновки незалежних експертів.

Нагадаємо

Саакашвілі, який після закінчення свого президентського терміну в Грузії жив і працював в Україні, таємно повернувся до Грузії незадовго до першого туру муніципальних виборів восени 2021 року, після чого був затриманий і ув’язнений.

Стан здоров’я політика сильно погіршився після двох голодувань. Саакашвілі під охороною у тбіліській клініці “Вівамед” з травня.

Нещодавно у Саакашвілі виявили отруєння важкими металами. Колишній президент Грузії висловив недовіру бюро судово-медичної експертизи в країні, а його адвокат запропонував привезти фахівців з авторитетних експертних бюро з Європи чи Америки та провести дослідження щодо отруєння за кордоном.
Kramatorsk.INFO
Додати коментар

Якщо ви хочете залишити коментар, прохання авторизуватися або зареєструватися.

Останні новини: