1 лютого 2023   09:08   777

Наступ російської армії на Бахмут триває

Наступ російської армії на Бахмут триває
Аналітики Інституту вивчення війни не прогнозують неминучого захоплення Бахмута російськими військами, хоча українське командування може вибрати відступ, аніж ризикувати неприйнятними втратами.

Про це йдеться у звіті американського Інституту вивчення війни (ISW), інформує Цензор.НЕТ.

"Введення російських регулярних військ на лінію фронту під Бахмутом відтермінувало кульмінацію наступу групи "Вагнера", відтак бої за місто тривають", - йдеться в повідомленні.

За оцінкою ISW, Наступ групи "Вагнера" досягнув кульмінації 28 січня, але російське командування перекинуло достатню кількість військ, таким чином запобігши загальній кульмінації наступу на Бахмут, який ще триває.

Командир українського підрозділу, що діє в Бахмуті, Денис Яролавський підтвердив, що "висококваліфіковані" російські регулярні війська зараз підсилюють штурмові підрозділи приватної військової компанії (ПВК) "Вагнера" в рамках постійних зусиль з оточення Бахмута.

ISW не прогнозує неминучого захоплення Бахмута під російськими військами, хоча українське командування може вирішити відступити, щоб уникнути значних втрат.
Kramatorsk.INFO
Додати коментар

Якщо ви хочете залишити коментар, прохання авторизуватися або зареєструватися.

Останні новини: