1 лютого 2023   09:11   434

Російські чиновники переоцінюють можливості своїх військових для просування в Донецькій області

Маріонетки РФ останнім часом роблять різні заяви щодо просування російських військ, але усі вони далекі від реальності.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Інститут вивчення війни (ISW).

Ватажок донецьких терористів Денис Пушилін заявив, захоплення Бахмута дозволить Росії просунутися на Краматорськ і Слов'янськ. Проте в ISW вказують, що, ймовірно, він втратив зв'язок із реальністю

"Засновник ПВК "Вагнер" Євген Пригожин раніше стверджував, що середня швидкість просування росіян навколо Бахмута становила близько 100 метрів на добу, і російським військам знадобилося 8 місяців, щоб просунутися з окупованої Попасної Луганської області та Світлодарська до нинішніх позицій у районі Бахмута (відстані 25 км і 22 км відповідно)", - підкреслюють аналітики.

Однак Пушилін, вперто ігноруючи ці дані, продовжив мріяти й про захоплення Вугледара, яке дозволить російським військам розпочати наступальні операції на Курахове, Мар’їнку та Покровськ, попри те, що російські війська не змогли захопити Мар’їнку з 17 березня 2022 року. коли Міноборони РФ неправдиво відзвітувало про захоплення населеного пункту.

Окрім цього, бойовик говорив, що Росія захопить Авдіївку, але не надав жодних пояснень, як окупанти планують прорвати майже дев’ятирічні українські укріплення навколо населеного пункту.

"Очікування Пушиліна щодо гіпотетичного захоплення Бахмуту додатково демонструють, що росіяни продовжують стикатися з проблемами в точній оцінці співвідношення часу та простору з урахуванням свого військового потенціалу", - пояснили аналітики.
Kramatorsk.INFO
Додати коментар

Якщо ви хочете залишити коментар, прохання авторизуватися або зареєструватися.

Останні новини: