21 лютого 2023   10:00   486

Всі абоненти, які знаходяться у Краматорську та в квартирах яких немає порушень техніки безпеки, підключені до системи газопостачання

Всі абоненти, які знаходяться у Краматорську та в квартирах яких немає порушень техніки безпеки, підключені до системи газопостачання
У Краматорську завершується відновлення постачання газу до багатоквартирних будинків.

Всі абоненти, які знаходяться в місті та в квартирах яких немає порушень техніки безпеки, підключені до системи газопостачання. Протягом тижня міськгаз відпрацював 161 заявку щодо поновлення.

Загалом від початку відновлювальних робіт по області фахівці АТ «ДОНЕЦЬКОБЛГАЗ» підключили вже 223 218 побутових абонентів.

Роботи зі споживачами тривають навіть у віддалених селах. Минулого тижня фахівці Костянтинівського УГГ працювали в Олександро-Калиновому, Зарі, Яблунівці та Довгій Балці.

У наближеному до фронту Часовому Ярі газовики продовжують стояти на варті якісного газопостачання до понад півтори тисячі домогосподарств.

Продовжуємо пуски газу на деокупованій Донеччині - у Лимані вже 187 приватних будинків знову мають блакитне паливо.

Через обстріли на території області було виявлено 21 витік газу протягом тижня. Ремонтні бригади вчасно усунули витоки.

Аварійно-газова служба працює у безперебійному режимі. Інженери міськгазів просять абонентів вчасно звертатися до спеціалістів у разі несправностей чи змін у роботі газових приладів.
Новини Краматорська
Додати коментар

Якщо ви хочете залишити коментар, прохання авторизуватися або зареєструватися.

Останні новини: