22 лютого 2023   09:29   830

АТ «Донецькоблгаз» вимушений був припинити газопостачання в одному із міст Донецької області

АТ «Донецькоблгаз» вимушений був припинити газопостачання в одному із міст Донецької області
Часів Яр був єдиною дільницею Артемівського управління по газопостачанню та газифікації, де фахівці АТ «Донецькоблгаз» змогли поновити пуск газу від початку відновлювальних робіт.

Припинення газопостачання у Часовому Ярі.

21 лютого, після чергового обстрілу з боку російських окупантів, призупинено газопостачання у місті Часів Яр. Це обумовлено неможливістю усунення витоків та відновлення зруйнованих ділянок газорозподільної системи.

Активні бойові дії заважають проводити роботи працівникам АТ «ДОНЕЦЬКОБЛГАЗ».

“У місті залишалися бригади Донецькоблгазу, які попри постійні обстріли намагалися зберегти систему газорозподілу у робочому стані, проводячи навіть під обстрілами аварійно-відновлювальні роботи, доки це було можливо”, - повідомляє начальник Артемівського УГГ Ігор Русанов.

Зазначимо, що Часів Яр був єдиною дільницею Артемівського управління по газопостачанню та газифікації, де фахівці АТ «ДОНЕЦЬКОБЛГАЗ» змогли поновити пуск газу від початку відновлювальних робіт. Газ був поданий до понад 900 абонентів приватних будинків і 1500 споживачів багатоквартирних будинків. У місті до останнього працювали 2 котельні.

Нині у зв'язку з численними пошкодженнями об'єктів ГРС газопостачання припинено.
Новини Краматорська
Додати коментар

Якщо ви хочете залишити коментар, прохання авторизуватися або зареєструватися.

Останні новини: