7 березня 2023   09:03   160

Скільки б не тривали бої в Україні, росія зазнає стратегічної поразки – Держдеп

Динаміка боїв на сході й півдні України матиме напружений та мінливий характер упродовж певного часу, однак скільки б це не тривало, росія все-одно зазнає стратегічної поразки у розв’язаній нею війні.

Так охарактеризував у понеділок ситуацію на фронті в Україні й зокрема навколо Бахмута речник Держдепартаменту США Нед Прайс.

«Ми чітко заявляли (на початку зими – ред.), що попереду будуть важкі дні й протистояння. І хоча впродовж зимових місяців воно дещо знизилося, бої все ж продовжуються, особливо на сході й на півдні», - зауважив представник Держдепу.

Він також висловив очікування, що подібна динаміка триватиме впродовж певного часу.

Прайс також зазначив, що таке місто як Бахмут, де зараз точаться найзапекліші бої, не має для росіян великого стратегічного значення в плані оперативної обстановки. Натомість сили рф прагнуть його захопити, бо не мають інших варіантів, щоб досягти хоч якихось здобутків на полі бою.

Речник Держдепу також підкреслив, що росію в будь-якому разі чекає поразка.

«Було чітко зрозуміло з перших годин вторгнення рф в Україну, що коли б це не закінчилося, це завершиться стратегічним провалом росії», - зауважив Прайс.

За його словами, українці від початку війни показали, що путін не досягне жодної цілі, задекларованої в момент вторгнення, що йому не вдасться повалити уряд у Києві, не вдасться підкорити український народ та позбавити його ідентичності.

«Українці продемонстрували, що вони в змозі не лише протистояти наступу російських військ, але й повернути територію, яку ті відібрали. Це не зміниться»,- підкреслив представник Державного департаменту США.
Укрінформ
Додати коментар

Якщо ви хочете залишити коментар, прохання авторизуватися або зареєструватися.

Останні новини: