17 березня 2023   13:28   928

На Донбасі загинув кіборг Сергій Кройтор

На Донбасі загинув кіборг Сергій Кройтор
На Донбасі загинув захисник Донецького аеропорту, військовий, який з 2014 року боронив Україну киянин Сергій Кройтор.

Його життя обірвалось поблизу села Ямпіль Донецької області.

Військовий Збройних сил України із позивним Хоттабич був кадровим військовим ще до розвалу Радянського Союзу, служив у десантних військах, згодом пішов у відставку.

16 років він пропрацював із дизайнером Михайлом Вороніним, а потім відкрив маленьке власне виробництво із пошиття одягу. Після початку Революції Гідності відстоював права українців на Майдані та влітку 2014 року пішов на фронт.

Лише за перші роки війни на Донбасі Сергій Кройтор пройшов дві ротації на Донецькому аеропорту.

«Не вірив, що вийдемо. Аеропорт упав. У вікна РПГ летіли. Тут уже нічого було захищати. Але й наказ віддати було нікому. Хлопці почали телефонувати додому. Хто дружині, хто синові. Сказати: "Я тебе люблю". Не прощалися. Просто говорили про любов. Хоча й так усе зрозуміло було. Я теж намагався Любі зателефонувати. Зв'язку не було…», - розповідав він згодом про останню ротацію в ДАП Лесі Литвиновій.

Як написала Леся Литвинова, Сергій Кройтор був доброю і відкритою для друзів людиною, завжди був готовий допомогти і навіть приїхати серед ночі.

«Пам'ятаєш? Ми сиділи у мене на кухні і ти все намагався мені довести, що ніякий ти не герой. Є кращі. Я сподівалась, що після Перемоги ми зустрінемось і я напишу другу частину. Бо для мене ти - найкращій. Назавжди. Було честю називати тебе другом. Спочивай. Твоя варта закінчилась», - додала вона.

Загинув український кіборг 15 березня на Донеччині. Співчуваємо дружині, дітям, родичам та близьким українського героя.
ZN.UA
Додати коментар

Якщо ви хочете залишити коментар, прохання авторизуватися або зареєструватися.

Останні новини: