18 березня 2023   10:37   191

Польща вітає рішення МКС щодо ордеру на арешт Путіна: Ніхто не може уникнути відповідальності за злочини

Польща вітає рішення МКС щодо ордеру на арешт Путіна: Ніхто не може уникнути відповідальності за злочини
Польща привітала рішення Міжнародного кримінального суду в Гаазі щодо видачі ордера на арешт президента РФ Володимира Путіна у справі про військові злочини, вчинені Росією в Україні.

Про це заявив уповноважений польського уряду з питань безпеки інформаційного простору Станіслав Жарин, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Польське радіо.

Станіслав Жарин підкреслив, що цей ордер є виправданим і добре задокументованим.

"Ми маємо справу з жорстоким вторгненням Росії в Україну, серією злочинів, які є прямим наслідком особистих рішень Володимира Путіна та системних дій російської держави на чолі з Путіним", - підкреслив міністр Жарин.

Він нагадав, що російського президента звинуватили в участі у вивезенні дітей з окупованих територій України до РФ. Жарин заявив, що російські військові викрадають українських дітей і переправляють їх углиб Росії. Він зазначив, що це не лише процес морального руйнування українського суспільства, а процес геноциду. За його словами, йдеться про свідоме знищення української нації та денаціоналізацію викрадених дітей.

За словами заступника глави МЗС Польщі Пьотра Вавжика, рішення Міжнародного кримінального суду є дуже важливим сигналом, надісланим усім російським злочинцям, що оскільки МКС переслідує навіть Путіна, тим більше він буде переслідувати кожного російського солдата чи кожного іншого російського злочинця.

"Це рішення свідчить про те, що ніхто не може почуватися в безпеці, що ніхто не може уникнути відповідальності за злочини, скоєні в Україні, навіть лідер Росії буде притягнутий до відповідальності", - сказав Вавжик.
Kramatorsk.INFO
Додати коментар

Якщо ви хочете залишити коментар, прохання авторизуватися або зареєструватися.

Останні новини: