18 березня 2023   18:58   284

У Раді зареєстрували заяви про відставку Шкарлета, Рябікіна та Федорова

Заяви про відставку міністра освіти і науки Сергія Шкарлета та міністра з питань стратегічних галузей промисловості Павла Рябікіна зареєстровані у Верховній Раді.

Також зареєстрована заява про відставку віцепрем’єр-міністра України міністра цифрової трансформації України Михайла Федорова. Його повноваження планується розширити, а тому потрібно змінити назву його посади.

Про це повідомив представник Кабінету Міністрів у Верховній Раді Тарас Мельничук.

"У Верховній Раді України зареєстрована заява про відставку Міністра освіти і науки України Шкарлета Сергія Миколайовича. У Верховній Раді України зареєстрована заява про відставку Міністра з питань стратегічних галузей промисловості України Рябікіна Павла Борисовича. У Верховній Раді України зареєстрована заява про відставку Віце-прем'єр-міністра України - Міністра цифрової трансформації України Федорова Михайла Альбертовича", - повідомив він.

Раніше прем'єр Денис Шмигаль повідомив, що міністром освіти планується призначити Оксена Лісового, а міністром стратегічних галузей промисловості – Олександра Камишіна. А віцепрем'єр-міністр Михайло Федоров буде опікуватися ще низкою напрямків. Його майбутня посада - віцепрем'єр-міністр з інновацій, розвитку освіти, науки та технологій - міністр цифрової трансформації України.
Цензор.Нет
Додати коментар

Якщо ви хочете залишити коментар, прохання авторизуватися або зареєструватися.

Останні новини: