28 березня 2023   13:27   668

Спортсмени зі Слов’янська та Бахмута отримали повний комплект нагород чемпіонату України з пляжної боротьби.

Про це повідомляє Слов'янська міська ВА.

Представники громади увійшли до складу збірної, яка представляла Донецьку область на змаганнях серед дорослих 24-25 березня в Києві. Чемпіонат зібрав близько 150 учасників із 9 регіонів України, повідомляє управління фізкультури та спорту ДонОДА.

Борці Донеччини посіли три призових місця: Микола Рудзинський виборов золоту медаль у ваговій категорії 85 кг, Віталій Жданов став срібним призером у категорії 75 кг, Єлизавета Моренко отримала "бронзу" у категорії понад 70 кг.

Підготували спортсменів тренери Олег Рева і Віталій Жданов.

Вітаємо учасників змагань з вдалим виступом, бажаємо подальших успіхів та нових перемог!