2 квітня 2023   18:50   296

Експорт "зеленої" електроенергії корисний для України, - нардеп

Експорт "зеленої" електроенергії корисний для України, - нардеп
Україна повинна використати наявний профіцит електроенергії, зокрема з відновлюваних джерел, для її експорту в країни Європи, що буде вигідно для держави та покращення ситуації в галузі енергетики.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на голову комітету з енергетики та житлово-комунального господарства Верховної ради Андрія Геруса.

"Враховуючи те, що зараз в нас в країні існує певний профіцит, відкриття експорту і саме робота по експорту була б win-win ситуація - корисна для держави, і для учасників ринку. Зокрема, й для європейських споживачів, які хотіли би її купувати", - сказав Герус під час круглого столу, присвяченого питанню розвитку розподіленої генерації в Україні.

За його словами, в Україні є багато учасників ринку, які можуть бути продавцями "зеленої" електроенергії, і бути її експортерами.

"Є європейський тренд, є світовий тренд на те, щоб активніше використовувалася саме "зелена" енергетика. Є цілий кластер споживачів, інституцій і урядів, які готові платити більше за електроенергію якщо вона "зелена", або товари чи послуги вироблені з використанням "зеленої" електроенергії", - підкреслив Герус.
Kramatorsk.INFO
Додати коментар

Якщо ви хочете залишити коментар, прохання авторизуватися або зареєструватися.

Останні новини: