4 квітня 2023   10:11   956

Від Краматорська та ще трьох міст залишиться лише місце на карті, якщо ЗСУ відступлять з Бахмута

Від Краматорська та ще трьох міст залишиться лише місце на карті, якщо ЗСУ відступлять з Бахмута
Євген Дикий в інтерв'ю Radio NV пояснив, якими стануть наслідки відступу ЗСУ з Бахмута.

Екскомандир роти батальйону Айдар зазначив, що суто з військового погляду відійти з Бахмута на наступні рубежі оборони і триматися вже за них було б простіше.

«Можна було б вже йти, скажімо так, з абсолютним почуттям виконаного обов’язку; з тим, що ворогу завдали дуже значну шкоду, виграли дуже великий час для підготовки нових частин в тилу — тих частин, які мають потім піти в контрнаступ. Але це військова компонента. А далі є гуманітарна компонента. І от вона вже дуже відрізняється», — сказав колишній командир роти батальйону Айдар.

Дикий пояснив, що після відходу на наступні рубежі відразу чотири міста — Костянтинівка, Краматорськ, Слов’янськ та Сіверськ — стануть не прифронтовими, як зараз, а фронтовими. Дикий зауважив, що Костянтинівка, Краматорськ та Слов’янськ - більші за Бахмут.

«Починаючи з того, що звідти треба негайно евакуювати достатньо значну кількість цивільного населення. Продовжуючи тим, що ми таким чином ставимо для себе одразу галочку, що по завершенню бойових дій цих міст просто не буде, як наразі вже немає Бахмута, Соледара. А буде місце на карті, де колись були ці міста. Буде величезна руїна, яку треба буде повністю розбирати і з нуля ці міста будувати», — прогнозує колишній айдарівець наслідки відступу з Бахмута.

За словами Євгена Дикого, «ми жертвуємо Бахмутом фактично і його гарнізоном», прикриваючи чотири наступних міста.

Також Дикий згадав про зовнішньополітичний аспект відступу з Бахмуту, який озвучив президент Володимир Зеленський:

«Дати зараз росіянам хоча б маленьку, але формальну перемогу — це може трошки схитнути не в той бік оці і так дуже хиткі терези міжнародної підтримки України».
Технополис
Додати коментар

Якщо ви хочете залишити коментар, прохання авторизуватися або зареєструватися.

Останні новини: