5 квітня 2023   12:31   459

Скелелазка Ксенія Горєлова – срібна призерка етапу молодіжного Кубку Європи в Польщі

Скелелазка Ксенія Горєлова – срібна призерка етапу молодіжного Кубку Європи в Польщі
1-2 квітня в польському Тарнуві відбулися змагання зі скелелазіння в дисципліні «швидкість»: перші в 2023 році етап Кубку Європи серед дорослих та етап молодіжного Кубку Європи.

Про це інформує Донецька обласна державна адміністрація

16-річна стипендіатка Донецької області Ксенія Горєлова здобула срібну медаль Кубку Європи в молодіжній віковій групі «A». Спочатку вона показала найкращий час серед усіх учасниць кваліфікації – 8.377 секунд, а потім у півфіналі встановила особистий рекорд – 8.156 секунд. На жаль, у фіналі її спіткала невдача через фальстарт. На п’єдестал пошани разом із Ксенією піднялися італійки Софія Мілані та Аліче Строккі.

Також Горєлова вперше спробувала свої сили на дорослому міжнародному рівні. У жіночих стартах Кубку Європи вона подолала кваліфікаційний відбір з часом 8.232 секунд, але пройти далі 1/8 фіналу не змогла, у підсумку опинившись на 11-тій сходинці серед 24-х спортсменок.

Ще одна скелелазка Донеччини Катерина Голобокова з міста Курахове на дебютних для себе європейських змаганнях у молодіжній віковій групі «A» посіла 8 місце.

За інформацією управління фізичної культури і спорту облдержадміністрації
Kramatorsk.INFO
Додати коментар

Якщо ви хочете залишити коментар, прохання авторизуватися або зареєструватися.

Останні новини: