5 квітня 2023   16:37   311

Букінгемський палац показав нове фото Чарльза III та його дружини Камілли

Букінгемський палац показав нове фото Чарльза III та його дружини Камілли
Букінгемський палац оприлюднив нову офіційну фотографію короля Чарльза III та королеви-консорту Камілли.

Вона була зроблена минулого місяця у Блакитній вітальні.

На новому знімку королівська пара один одного обіймає, усміхаючись на камеру. 74-річний король Британії був одягнений у синій костюм, а його 75-річна кохана обрала сукню синього кольору. Доповнила вона свій образ підвіскою із перлів.

Разом з фотографією було оголошено вісім Пажів Пошани, які супроводжуватимуть Їх Величність під час служби коронації.

Так, почесними пажами короля будуть його онук принц Джордж та сини його друзів Олівер Чолмонделі, Ніколас Барклай та Ральф Толлемач.

Почесними пажами королеви-консорту будуть її онуки, Гас та Луї Лопес та Фредді Паркер-Боулз, а також її онуковий племінник Артур Елліот.

Крім того, Букінгемський палац поділився запрошенням на коронацію, яке свого часу буде розіслано більш ніж двом тисячам гостям. Воно було розроблено художником Ендрю Джеймісоном.

За інформацією Букінгемського палацу, малюнок для запрошення був намальований вручну аквареллю та гуашшю, а дизайн буде відтворено і надруковано на переробленому картоні з деталями із золотої фольги.

"Центральне місце в дизайні займає мотив Зеленої людини, стародавньої фігури з британського фольклору, символу весни і відродження, що святкує нове правління. Форма Зеленої Людини увінчана натуральним листям, утворена листям дуба, плюща і глоду, а також символічними квітами Сполученого королівства, - йдеться у повідомленні.

У дизайні є польові квіти, які згруповані по три - це означає, що король стає третім монархом свого імені. Лев, єдиноріг та кабан взяті з гербів монарха та батька Її Величності, майора Брюса Шанда.
Кореспондент.net
Додати коментар

Якщо ви хочете залишити коментар, прохання авторизуватися або зареєструватися.

Останні новини: