5 квітня 2023   17:21   642

Ліквідація наслідків підтоплення у Краматорській громаді: річка повернулась у русло, усім постраждалим нададуть компенсацію

Ліквідація наслідків підтоплення у Краматорській громаді: річка повернулась у русло, усім постраждалим нададуть компенсацію
Ліквідація наслідків надзвичайної події, яка сталася вчора у Краматорській громаді, недопущення повторення подібних ситуацій у майбутньому обговорювались сьогодні на спеціальній нараді під керівництвом начальника Донецької обласної військової адміністрації Павла Кириленка.

Про це інформує Донецька обласна державна адміністрація

Воду продовжують відкачувати з підвалів підтоплених будинків, усі руйнування документують, а постраждалим нададуть компенсацію та необхідні будівельні матеріали.

Як зазначив Павло Кириленко. вже "укріпили берегову лінію та продовжуємо підготовчу роботу зі створення загородження у водоскидному шлюзі для мінімізації наслідків розливу води в річці Бичок. Крім того, задля забезпечення скидання води провели низку технологічних заходів на суміжних греблях".

В результаті, напір води у водоскидному шлюзі водосховища зменшився, річка Бичок повернулася у своє русло.

Продовжується обстеження затоплених ділянок, відкачують воду з підвалів підтоплених будинків, фіксують та документують руйнування.

- Усім постраждалим буде надана компенсація з місцевого бюджету та допомога у відновленні пошкодженого житла - вже є домовленість обласної адміністрації з міжнародними організаціями щодо надання необхідних будівельних матеріалів, - наголосив очільник області.

На нараді за участі усіх залучених в процес ліквідації наслідків підтоплення обговорили подальші кроки з розчистки берегів річки Бичок та заходи, необхідні для того, щоб унеможливити повторення подібних ситуацій у майбутньому.
Kramatorsk.INFO
Додати коментар

Якщо ви хочете залишити коментар, прохання авторизуватися або зареєструватися.

Останні новини: