6 квітня 2023   19:17   832

Інформацією про час і місце контрнаступу України володіє не більше п'яти людей на планеті — Данілов

Інформацією про час і місце контрнаступу України володіє не більше п'яти людей на планеті — Данілов
Секретар РНБО Олексій Данілов нагадав, що інформація про час та місце початку контрнаступу Сил оборони України – закрита, нею володіє не більше 3-5 людей на планеті, дотичних до цього процесу.

Під час інтерв'ю "Радіо Свобода" він наголосив, що, зважаючи на це, деякі заяви тих чи інших людей по цій темі можуть не зовсім відповідати дійсності.

"Президент сказав без деталей. Це дуже важлива річ. Я можу сказати, що на сьогодні людей, які володіють інформацією, де, коли, в який спосіб будуть розпочинатися ті чи інші дії на території нашої планети, знаходиться в дуже обмеженій кількості. Чи не більше 3-5 людей володіють, які дотичні до цих людей, – заявив Данілов. – Де, коли, в який час – це питання на сьогодні абсолютно закрите. Майте це на увазі".

Він зауважив, що у Росії дуже хвилюються через майбутній контрнаступ ЗСУ. Тож Данілов нагадує, що в окупантів є два варіанти того, як залишити Україну – або добровільно, або "грузом 200".

"Ми свідомі того, що ці події будуть не на користь РФ. Ми розуміємо, що ми робимо. Ми розуміємо, для чого ми робимо. Ми не розуміємо, для чого РФ вдерлася на нашу територію? Але, повірте, вони всі звідси відправляться у відповідний спосіб", – додав він.
Карачун
Додати коментар

Якщо ви хочете залишити коментар, прохання авторизуватися або зареєструватися.

Останні новини: