6 квітня 2023   19:57   568

Голову Львівської облради відправили у відставку

Голову Львівської облради відправили у відставку
За рішенням депутатів обласної ради розпочалася процедура дострокового припинення повноважень голови облради VIII скликання Ірини Гримак.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Львівську обласну раду.

На позачерговій сесії, що пройшла сьогодні, 6 квітня, депутати Львівської облради прийняли рішення про дострокове припинення повноважень голови Львівської облради.

За це під час таємного голосування проголосували 48 з 49 депутатів. Перед тим обранці заслухали звіт Гримак та оцінили її роботу незадовільно.

За даними місцевого видання Zaxid.net, після голосування голова Львівської облради подякувала колегам-депутатам та львівській громаді за можливість працювати. Побажала колегам мудрості та результативності в роботі. Депутати оплесками провели її з посади.

Гримак очолювала Львівську облраду понад два роки – з 1 грудня 2020 року. У 2015-2019 роках з перервою працювала заступницею голови Львівської ОДА Олега Синютки, а перед тим очолювала Залізничну райадміністрацію Львова. Відтепер вона залишається звичайною депутаткою облради від фракції "Європейської солідарності".
Kramatorsk.INFO
Додати коментар

Якщо ви хочете залишити коментар, прохання авторизуватися або зареєструватися.

Останні новини: