7 квітня 2023   09:04   666

Виплата державної допомоги у Донецькій області у квітні 2023 року

Виплата державної допомоги у Донецькій області у квітні 2023 року
Департаментом соціального захисту населення облдержадміністрації забезпечено своєчасне нарахування органами соціального захисту населення області державної допомоги за квітень поточного року.

Інформує Донецька обласна державна адміністрація

Кількість отримувачів державної допомоги для здійснення виплати нарахувань основного періоду квітня поточного року складає 56,7 тис. осіб /сімей.

Департаментом соціального захисту населення облдержадміністрації перераховано 153,1 млн грн на рахунки органів соціального захисту населення для здійснення виплати державної допомоги за квітень 2023 року.

Органами соціального захисту населення області кошти державної допомоги буде направлено безпосередньо на рахунки отримувачів, відкритих в установах уповноважених банків, або через відділення АТ «Укрпошта» - за місцем проживання її отримувачів.

Одночасно зазначаємо, що у зв’язку з бойовими діями та неможливістю здійснити нарахування і виплату в містах Маріуполь, Вугледар, Маріупольському районі застосовується спеціальний механізм виплати допомоги, субсидій та пільг відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 7 березня 2022 р. № 215 «Про особливості нарахування та виплати грошових допомог, пільг та житлових субсидій на період дії воєнного стану».

Зазначеною постановою, зокрема, встановлено, що на період дії воєнного стану на території адміністративно-територіальних одиниць, де структурні підрозділи з питань соціального захисту населення не мають можливості забезпечити підготовку виплатних документів та проведення фінансування, виплату допомог, пільг та житлових субсидій здійснює акціонерне товариство «Державний ощадний банк України» шляхом перерахування коштів на банківський рахунок (за стандартом IBAN) в банку, в якому відкрито рахунок одержувача, або здійснення грошових переказів через міжнародну платіжну систему «MY TRANSFER» та акціонерне товариство комерційний банк «ПриватБанк».

Кошти зараховуються на банківські рахунки отримувачів – у разі, коли виплата допомоги здійснювалася через банківські установи. У разі отримання допомоги через поштові відділення - одержувачі можуть отримати кошти у будь-якому відділенні АТ «Ощадбанк», як грошовий переказ.

Враховуючи вищевикладене, за можливості, рекомендуємо звертатися з паспортом та довідкою з номером РНОКПП (індивідуальним податковим номером) до будь-якого відділення Ощадбанку на території України.

Звертаємо увагу, що у разі неотримання грошових переказів в АТ «Ощадбанк» у визначений термін кошти спрямовуються Міністерством соціальної політики України АТ КБ «ПриватБанк» для зарахування їх на банківські рахунки одержувачів, відкриті в цьому банку. Якщо в одержувача немає відкритого рахунка в АТ КБ «ПриватБанк», кошти виплачуються одержувачам після укладення ними договору про відкриття банківського рахунка з банком шляхом їх зарахування на такий рахунок. Не зараховані одержувачам протягом 30 календарних днів з дати надходження на рахунок АТ КБ «ПриватБанк» кошти повертаються АТ КБ «ПриватБанк» Міністерству соціальної політики України.

За інформацією Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації
Kramatorsk.INFO
Додати коментар

Якщо ви хочете залишити коментар, прохання авторизуватися або зареєструватися.

Останні новини: