7 квітня 2023   15:19   274

Комітет ВР рекомендує розірвати договір з УПЦ МП про оренду Почаївської лаври, - "слуга народу" Кравчук

Комітет ВР рекомендує розірвати договір з УПЦ МП про оренду Почаївської лаври, - "слуга народу" Кравчук
Комітет Верховної Ради з питань гуманітарної та інформаційної політики рекомендує парламенту ухвалити проєкт постанови про звернення до Кабміну із пропозицією розірвати з УПЦ МП договір оренди комплексів споруд Почаївської Успенської лаври.

Про це заступниця голови комітету, заступниця керівника парламентської фракції "Слуга народу" Євгенія Кравчук повідомила у Фейсбуці, інформує Цензор.НЕТ.

"На сьогоднішньому засіданні Комітету ВР з питань гуманітарної та інформаційної політики рекомендували до ухвалення (з правками комітету) проєкт постанови щодо перевірки дотримання Почаївською Свято-Успенською лаврою умов договорів про безоплатне користування культовими будівлями та іншим майном, що є державною власністю", - зазначила вона.

На її переконання, договір з УПЦ МП про оренду Почаївської лаври максимально незбалансований і невигідний для держави.

"На жаль, Почаївська лавра перетворилася на "острів", куди не допускають ані міністерські перевірки, ані громадський контроль. Ми переконані, що українську святиню має бути звільнено із заручників ворожої релігійної організації шляхом розірвання з УПЦ МП договору безоплатного користування та проведення відповідної перевірки", - додала Кравчук.
Kramatorsk.INFO
Додати коментар

Якщо ви хочете залишити коментар, прохання авторизуватися або зареєструватися.

Останні новини: