7 квітня 2023   15:21   241

Я скоро помру, якщо не отримаю меддопомогу за межами Грузії, - Саакашвілі

Я скоро помру, якщо не отримаю меддопомогу за межами Грузії, - Саакашвілі
Колишній президент Грузії Міхеїл Саакашвілі заявив, що він умирає.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Politico.

"Мене систематично катували, фізично та психологічно, і нині в моєму організмі є ознаки отруєння важкими металами. Тепер я страждаю від приголомшливої ​​множини з більш ніж 20 серйозних захворювань, всі з яких розвинулися в ув'язненні. Також стає все очевиднішим, що я скоро помру, якщо не отримаю належну медичну допомогу за межами країни", - сказав він.

"Коли я повернувся до Грузії в жовтні 2021 року після восьми років вигнання, щоб підтримати вільні та чесні парламентські вибори, я був здоровим, енергійним 54-річним чоловіком. Тоді мене негайно заарештувала грузинська влада і з тих пір перебуваю у в’язниці на підставі чуток і політично вмотивованих звинувачень у "зловживанні владою", які тільки Кремль і нинішній грузинський уряд вважають законними. А під час ув’язнення моє здоров’я різко погіршилося. Я зараз вмираю", - додав Саакашвілі.

Він закликає США та міжнародне співтовариство зробити все можливе, щоб врятувати йогожиття, застосовуючи дипломатичний тиск на уряд Грузії та запроваджуючи економічні санкції "проти Іванішвілі та його соратників".

"Стає все очевиднішим, що я скоро помру, якщо не отримаю належну медичну допомогу за межами країни", - наголосив Саакашвілі.
Kramatorsk.INFO
Додати коментар

Якщо ви хочете залишити коментар, прохання авторизуватися або зареєструватися.

Останні новини: