7 квітня 2023   18:32   384

Відкриття освітніх локацій при гуманітарних штабах допоможе дітям Донеччини в різних регіонах

Відкриття освітніх локацій при гуманітарних штабах допоможе дітям Донеччини в різних регіонах
Все більше нових форм роботи впроваджують департамент освіти та науки облдержадміністрації в координації з територіальними громадами.

Інформує Донецька обласна державна адміністрація

Мета - надання якісної освіти дітям Донеччини. Охоплюють вони і тих школярів, хто залишається на території області, і тих, хто виїхав у інші регіони країни.

Так, минулого року на деокупованих територіях області відкрили освітні консультаційні пункти. Як повідомила на брифінгу директор департаменту освіти і науки облдержадміністрації Тетяна Сідашева, сьогодні таких освітніх консультаційних пунктів на території Лиманської і Святогірської територіальних громад працює 14, а охоплюють вони більше 500 дітей.

Досвід було поширено і на деякі інші тергромади області. На території Миколаївської, Очеретинської. Новогродівської та інших відкрито такі освітні пункти, де діти можуть отримати консультації, підручники, додаткові знання з різних предметів.

Велика робота проводиться на базі створеного восени в столиці освітнього хабу "Донеччина". А розбудова мережі отримання знань триває.

- Разом з керівниками територіальних громад, з органами управління освіти ми започаткували ще одну форму роботи, - розповіла Тетяна Сідашева. - При гуманітарних штабах відкривають освітні локації для того, щоб допомогти в отриманні якісних знань нашим дітям, які сьогодні перебувають у різних містах України. Усього планується відкрити 43 освітні локації, з них вже фактично діє 31. Такі локації відкрили Бахмутська, Вугледарська, Краматорська, Курахівська, Маріупольська, Покровська територіальні громади. Найбільша їх кількість у Дніпрі (11) та Києві. (17).

На сьогоднішній день майже 41 тисяча учнів з Донеччини перебувають на території України, у різних регіонах. І все більше дітей мають можливість звернутися до цих нових міні-філій освітнього хабу "Донеччина", географія яких розширюється.
Kramatorsk.INFO
Додати коментар

Якщо ви хочете залишити коментар, прохання авторизуватися або зареєструватися.

Останні новини: