7 квітня 2023   18:37   503

Діти Донеччини поїхали відпочивати на Закарпаття

Діти Донеччини поїхали відпочивати на Закарпаття
7 квітня 2023 року 25 дітей Донецької області, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки і постраждали внаслідок агресії російської федерації, попрямували на відпочинок до Закарпатської області, організований Благодійним фондом Торгово-промислової палати України «Разом з Україною» спільно з Асоціацією дитячого та молодіжного туризму України.

Інформує Донецька обласна державна адміністрація

Благодійний фонд Торгово-промислової палати України «Разом з Україною» спільно з Асоціацією дитячого та молодіжного туризму України започаткували Програму психологічної реабілітації та оздоровлення дітей, які постраждали внаслідок агресії російської федерації, мета якої – надання дітям психологічної підтримки та оздоровлення, сприяння інтеграції у мирне середовище та покращення навичок з комунікацій та навчання.

Під час відпочинку діти поринуть в незабутню атмосферу веселощів, нових вражень, активного відпочинку. На них чекає насичена програма: практичні психологічні тренінги, різноманітні майстер-класи та квести, культурні та спортивні заходи, прогулянки вздовж озера тощо.

Також діти будуть забезпечені належними умовами проживання та чотириразовим харчуванням.

Перевезення дітей з м. Києва до рекреаційного центру та у зворотному напрямку здійснюється благодійним фондом.

По завершенню зміни на дітей чекає оглядова екскурсія у м. Київ.

Вдячні Торгово-промисловій палаті України та Асоціації дитячого та молодіжного туризму України за надану можливість в оздоровленні дітей Донецької області. Дуже сподіваємось, що відпочинок для дітей буде цікавий, змістовний та залишить незабутні враження! Все буде Україна!

Департамент соціального захисту населення облдержадміністрації
Kramatorsk.INFO
Додати коментар

Якщо ви хочете залишити коментар, прохання авторизуватися або зареєструватися.

Останні новини: