8 квітня 2023   11:47   605

Вчителі з Донеччини стали переможцями міжнародного конкурсу «Українознавчі пріоритети освітнього процесу»

Вчителі з Донеччини стали переможцями міжнародного конкурсу «Українознавчі пріоритети освітнього процесу»
Три вчителі української мови та літератури Добропільської міської територіальної громади стали переможцями ІІІ Міжнародного конкурсу для вчителів «Українознавчі пріоритети освітнього процесу», який проводив Науково-дослідний інститут українознавства Міністерства освіти і науки України.

Інформує Донецька обласна державна адміністрація

Так, учитель Водянської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів № 11 Олена Морозова посіла І місце в номінації «Авторський розвивальний навчальний урок на українознавчій основі для базової загальної середньої школи (5–9 класи)», учитель Білицької загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів № 9 Тетяна Климовець - І місце в номінації «Авторський розвивальний навчальний урок на українознавчій основі для повної загальної середньої освіти (10–11 класи)», учитель Святогорівської ЗОШ І–ІІІ ступенів Оленаи Пивоварова – ІІ місце в номінації «Авторський навчальний урок з курсу за вибором «Українознавство» для вчителів базової загальної середньої школи (5–9 класи).

У конкурсі брали участь педагоги 18 областей України. Перемога наших земляків є інтелектуальним внеском у спільну Перемогу, у пізнання та творення українського світу. Їхні роботи спрямовані на формування в сучасної молоді національних суспільно-державних цінностей як ідейного підґрунтя української ідентичності. Це освітянський фронт. І педагоги Добропільської громади тримають його міцно!

За інформацією департаменту освіти і науки облдержадміністрації
Kramatorsk.INFO
Додати коментар

Якщо ви хочете залишити коментар, прохання авторизуватися або зареєструватися.

Останні новини: