8 квітня 2023   12:42   389

Хотів дати гроші ЗСУ. Олександра Ревву назвали зрадником у Росії, він зрікся родичів-"ватників"

Хотів дати гроші ЗСУ. Олександра Ревву назвали зрадником у Росії, він зрікся родичів-"ватників"
Російський співак, комік та актор Олександр Ревва, більш відомий як Артур Пирожков, родом з Донецька.

Проте вже тривалий час проживає в Росії. Зірка засудив повномасштабне вторгнення Росії та не підтримує режим, а зараз його концерти почали масово скасовувати через побоювання, що зароблені кошти він передасть на потреби ЗСУ.

Про це повідомляють росЗМІ, - інформує РБК-Україна

Що відомо про скасування виступів Ревви

У 2023 році артист Пирожков збирався дати велику серію концертів регіонами та містами Росії. Масштабний тур планували ще з 2020 року, проте через пандемію його постійно переносили.

Але здійснити плани не вдалося й цього разу. Росіяни вирішили, що зароблені гроші співак передасть на допомогу ЗСУ, тому почали бойкотувати Пирожкова. Так, за кілька годин до початку скасували концерт у Ростові-на-Дону, далі були Бєлгород і Краснодар.

Сама знаменитість повідомила, що це сталося через технічні причини.

Концерти в Москві та Санкт-Петербурзі 1 та 8 квітня відповідно також не відбулися. Ревва заявив, що вже й сам не хоче виступати, а справжньої причини скасування так і не назвав.

Поки виступи перенесли на осінь 2023.

Артур Пирожков про війну в Україні

Співак є громадянином України та ніколи цього не приховував попри те, що має громадянство й Росії. У 2014 році він відмовився приїжджати в окупований Донецьк, де наразі проживає його батько.

Ревва-старший розповів росЗМІ, що востаннє бачив сина у 2013 році.

"Лепс у нас виступав, багато інших артистів, а син у рідному Донецьку жодного разу не з'явився. Син мені тоді сказав: "Якщо я їздитиму на Батьківщину, то мене в Україну не пустять", - розповів батько співака.

24 лютого 2022 року Пирожков виступив проти війни Росії в Україні, після чого замовчав. На цьому підґрунті він посварився зі своїм батьком, який навпаки є прихильником дій Путіна.

Мати коміка виправдовує його, що він не зрадник і що не стосується до політики. Разом із тим вона наголошує, що майже нічого не знає про синову роботу, адже стосунки в них досить непрості.

"Нічого не знаю, сама нервуюсь. Він не зрадник! Що тільки про нього не говорять, але він не такий. Хлопець поза політикою. Він співає, радує людей, усі його люблять, усі дзвонять і питають: "Ну як же так, чому він не виступає?". Але сама я з ним не розмовляла. Ніколи його не турбую", - розповіла Любов Миколаївна росЗМІ.

Статки артиста, зароблені в Росії

До 2022 року, за словами росЗМІ, Артур Пирожков був одним із найбільш високооплачуваних співаків Росії. За час своєї кар'єри він встиг заробити на нерухомість в елітному районі Москви та її області.

Наприклад, квартира в столиці коштує приблизно 57 000 000 рублів, у Підмосков'ї - орієнтовно 250 000 000 рублів, а також нерухомість в Дубай за 40-50 000 000 рублів.

Більшість майна записані на дружину зірки Анжеліку Ревву. Доньки подружжя навчаються в елітній гімназії у Підмосков'ї.

Виступ Ревви на приватному заході коштує приблизно 5 000 000 рублів, і ця вартість не змінюється вже протягом п'яти років. Однак, за повідомленням росЗМІ, зараз попит впав на 60-70%.

У Росії припускають, що становище зірки в шоу-бізнесі зміниться після того, як він виступить із патріотичними висловлюваннями або відмовиться від проукраїнської позиції.
Kramatorsk.INFO
Додати коментар

Якщо ви хочете залишити коментар, прохання авторизуватися або зареєструватися.

Останні новини: