9 квітня 2023   11:19   1454

Пішов із життя захисник України з Краматорська Олександр Котляров

Пішов із життя захисник України з Краматорська Олександр Котляров
На війну з окупантами він пішов добровольцем.

У неділю, 2 квітня, завершився життєвий шлях 37-річного мешканця Краматорська, старшого солдата Олександра Котлярова. Він захищав Україну від російських окупантів і був поранений на бахмутському напрямку.

Олександр закінчив 31-у школу, потім отримав професію зварювальника у 65-му училищі, працював на Новокраматорському машинобудівному заводі, пізніше – у приватній компанії. Одружився, у нього росте 8-річний син.

Все змінилося у лютому 2022-го. У серпні Олександр сам з'явився у військкомат із проханням записати його в армію, оскільки "хотів захищати свій будинок, свою сім'ю та свою країну".

Підготовку проходив у Житомирі, і був направлений до 77-ї десантно-штурмової бригади, військова спеціальність - навідник протитанкового взводу вогневої підтримки.

У лютому цього року Олександр Котляров отримав під час ворожого обстрілу численні поранення. Переніс у госпіталях 4 операції та, отримав відпустку, поїхав на поправку до Краматорська, зустрівся з рідними... На жаль, життя розпорядилося по-своєму: 2 квітня стан здоров'я Олександра різко погіршився і він помер.

Похорон Олександра Котлярова відбудеться о 9 годині ранку понеділка, 10 квітня, на Іванівському цвинтарі.

Спи спокійно, солдате. Дякуємо тобі за все...
ОбщеЖитие
Додати коментар

Якщо ви хочете залишити коментар, прохання авторизуватися або зареєструватися.

Останні новини: