10 квітня 2023   10:54   336

Нові грантові програми для ветеранів

Нові грантові програми для ветеранів
10 квітня Уряд запускає нові грантові програми для ветеранів, завдяки яким вони зможуть отримати фінансову підтримку від держави для старту або розвитку своєї справи.

Про це інформує Донецька обласна державна адміністрація, за інформацією Донецької обласної служби зайнятості

Військовослужбовці, які мають бажання займатися підприємництвом, або ж розвивати свій бізнес після повернення до цивільного життя, зможуть отримати грант на суму від 250 тис. грн до 1 млн грн. Окрім того, жінка або чоловік захисника(ці) зможе отримати грант 500 тис. грн на розвиток сімейного бізнесу.

В рамках програми підтримки ветеранського бізнесу надаються гранти:

250 тис. грн - для учасника бойових дій та/або особи з інвалідністю внаслідок війни за умови створення одного робочого місця;

500 тис. грн - для члена сім'ї учасника бойових дій та/або особи з інвалідністю внаслідок війни за умови створення двох робочих місць;

1 млн грн - для учасника бойових дій та/або особи з інвалідністю внаслідок війни, які зареєстровані як ФОП не менше ніж 3 роки, за умови створення чотирьох робочих місць, мінімум 2 з яких займуть ветерани або особи з інвалідністю внаслідок війни.

Гранти у розмірі до 500 тис. та 1 млн гривень надаються за умови співфінансування отримувачем у співвідношенні: 70 відсотків вартості проєкту — за рахунок гранту, не менше 30 відсотків — за рахунок коштів отримувача.

Заява на отримання грантів разом з бізнес-планом подаються на порталі «Дія».

Рішення про надання гранту приймається Державним центром зайнятості на основі інформації АТ «Ощадбанк» щодо результатів перевірки ділової репутації та відомостей, зазначених у заяві, та оцінки співбесіди з отримувачем, проведеної комісією Донецького обласного центру зайнятості.

Умови отримання мікрогрантів та грантів регламентовані «Порядком надання мікрогрантів на створення або розвиток власного бізнесу», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21 червня 2022 р. № 738.

Зацікавлені особи можуть отримати консультації з питань дії проєкту «Власна справа», грантового проєкту на створення і розвиток ветеранського бізнесу за телефоном «гарячої лінії» Донецького обласного центру зайнятості 0 800 33 61 67.
Kramatorsk.INFO
Додати коментар

Якщо ви хочете залишити коментар, прохання авторизуватися або зареєструватися.

Останні новини: