10 квітня 2023   17:26   174

Байден планує балотуватися на другий термін, - NBC News

Байден планує балотуватися на другий термін, - NBC News
Головні радники Білого дому збираються прийняти остаточне рішення щодо початку кампанії з переобрання президента Джо Байдена, навіть якщо сам кандидат не оголошуватиме про свої плани на 2024 рік.

Про це повідомляє NBC News з посиланням на ознайомлених із питанням джерелами, інформує Цензор.НЕТ.

Видання зазначає, що у Байдена є причини для затримки офіційного оголошення про намір балотуватися на другий термін. Серед них - відсутність серйозного конкурента від Демократичної партії на виборах, а його попередник Дональд Трамп, якому зараз висунуто звинувачення, є центром політичної уваги. Також у Байдена назріває велика сутичка з республіканцями в Конгресі щодо витрат.

"Частину рішень уже прийнято, але він обурений тиском, який змушує оголосити те, що він уже вирішив", - повідомило джерело видання, знайоме з цим питанням.

Інший давній радник, який раніше керував рішеннями щодо кандидатури Байдена, сказав, що затримка в оголошенні також служить для того, щоб "зберегти можливість" не балотуватися.

Попри те, що Байден раніше говорив, що він "має намір балотуватися" у 2024 році, він майже завжди додає, що покладається на долю, натякаючи на можливість того, що обставини, політичні чи особисті, можуть змінитися та направити його в іншому напрямку.

Однак помічники стверджують, що майже не сумніваються, що Байден балотуватиметься на другий термін, і що відповідна підготовка триває. При цьому він спирається на одну зі своїх головних переваг на цей час - бути президентом, а не кандидатом.

"Не маючи основної опозиції на первинних виборах, Байден може дозволити собі розкіш почати свою останню кампанію на власних умовах. Байден ніколи не був улюбленцем лівих, але прогресивне крило Демократичної партії, здається, об’єдналося за ним", - зазначає видання.
Kramatorsk.INFO
Додати коментар

Якщо ви хочете залишити коментар, прохання авторизуватися або зареєструватися.

Останні новини: