10 квітня 2023   17:31   185

Рада підтримала повернення виплати 30 тис. грн військовим, але можуть знадобитися зміни до Бюджету

Рада підтримала повернення виплати 30 тис. грн військовим, але можуть знадобитися зміни до Бюджету
Нардепи проголосували за повернення виплат військовим у розмірі 30 тисяч гривень.

Про це повідомив нардеп Олексій Гончаренко у Telegram, передає Цензор.НЕТ.

"За проголосували 277 народних депутати. Доплати діятимуть до кінця періоду воєнного стану. Важливо! Доплати повернули не лише військовим, а й працівникам ДСНС та поліцейським", - зазначив парламентар.

Водночас член Комітету з питань фінансової політики та банківської діяльності Ярослав Железняк зазначив, що "правка повертає надбавку захисникам шляхом економії на скорочені зарплати для держслужбовців та менеджменту держпідприємств (до 10 мінімальних зарплат). І тут головне, щоб повернення надбавок спрацювало:

- скоріш за все потрібно змінювати Бюджет
- обмеження на зарплати до 10 мінзарплат - це дуже мала економія. Навіть на 2% від запланованих видатків не вистачить. Нагадаю, що ми в день на виплати військовим витрачали 2,7 млрд грн".

"Я б поки не так однозначно стверджував, що повернули. Поки правильно буде: "грошове забезпечення працівників, службових і посадових осіб бюджетних установ/ДП обмежили до десяти розмірів мінімальної заробітної плати", - додав він.

Нардеп Дмитро Разумков розповів, що представники депутатського об’єднання "Розумна політика" внесли правку, яка передбачає "повернення виплат у 30 тисяч військовим, службі цивільного захисту, поліцейським за рахунок обмеження зарплат топ-посадовцям". Рада підтримала її 254-ма голосами.
Kramatorsk.INFO
Додати коментар

Якщо ви хочете залишити коментар, прохання авторизуватися або зареєструватися.

Останні новини: