11 квітня 2023   19:44   236

Верховна Рада ухвалила закон про контроль над коштами на підтримку України

Верховна Рада ухвалила закон про контроль над коштами на підтримку України
Верховна Рада ухвалила законопроєкт, яким вносяться зміни до Бюджетного кодексу стосовно використання коштів з рахунків на підтримку України.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на пресслужбу Міністерства фінансів.

Закон передбачає щомісячне звітування про надходження та використання коштів щодо кожного з відкритих в НБУ рахунків та контроль за їхнім використанням відповідно до бюджетного законодавства.

Також передбачається розподіл та витрачання таких коштів за чіткими бюджетними правилами в межах бюджетних програм спеціального фонду державного бюджету. Окрім цього, на офіційних сайтах головних розпорядників коштів оприлюднюватимуть суми отриманих добровільних внесків, перелік придбаних товарів і послуг.

"Прийнятий Верховною Радою законопроєкт дозволяє у більш скоординований та підзвітний спосіб використовувати добровільні внески від фізичних та юридичних осіб, які акумулюються на рахунках окремих міністерств у НБУ. Цей крок також є дуже важливим для наших міжнародних партнерів, про що свідчить його включення до нової програми співпраці з Міжнародним валютним фондом", - пояснили в Мінфіні.
Kramatorsk.INFO
Додати коментар

Якщо ви хочете залишити коментар, прохання авторизуватися або зареєструватися.

Останні новини: