13 квітня 2023   18:48   649

Комендантська година та богослужіння онлайн: Стало відомо, як буде організоване святкування Великодня на Донеччині

Комендантська година та богослужіння онлайн: Стало відомо, як буде організоване святкування Великодня на Донеччині
Особливостям організації проведення цьогорічного святкування Великодня на Донеччині був присвячений сьогоднішній брифінг, на якому мешканців області закликали були відповідальними і не дати шансів росіянам влаштувати криваві провокації.

Про це інформує Донецька обласна державна адміністрація

Саме безпекова складова примушує дотримуватись обмежень під час цього великого релігійного свята.

Як повідомив начальник Донецької обласної військової адміністрації Павло Кириленко, у відповідності з вимогами оперативно-стратегічних угруповань військ "Хортиця" і "Таврія" він підписав розпорядження щодо заборони масових зібрань у цей період. "Всі богослужіння та релігійні обряди мають пройти в онлайновому форматі, адже для росіян будь-яке зібрання. скупчення людей може стати бажаною мішенню", - зазначив очільник області.

"Ми не маємо права допустити жертв, яких можна уникнути, Наше завдання - максимально вживати заходи для безпеки життя та здоров`я жителів Донеччини і всіх, хто перебуває на території області", - наголосив Павло Кириленко.

Начальник Головного управління Нацполіції в Донецькій області Руслан Осипенко нагадав, що на території області з 21.00 до 5.00 діє комендантська година, в цей час громадянам заборонено знаходитись на вулицях населених пунктів без спеціальних дозволів. Відповідно, загальний доступ до культових споруд у неділю, 16 квітня, буде дозволений після закінчення комендантської години, а освячення почнеться орієнтовно о 5.00.
Kramatorsk.INFO
Додати коментар

Якщо ви хочете залишити коментар, прохання авторизуватися або зареєструватися.

Останні новини: