13 квітня 2023   18:51   876

Відвідування кладовищ на Донеччині буде тимчасово обмежено

Відвідування кладовищ на Донеччині буде тимчасово обмежено
Проведення богослужінь онлайн на Великодень - це не єдине вимушене обмеження, що введене на території Донецької області.

Про це інформує Донецька обласна державна адміністрація

Наближаються Пасха та поминальні дні і, враховуючи безпекову ситуацію, у цей період заборонено буде також відвідувати кладовища.

"Ми вже неодноразово бачили, як росіяни обстрілювали місця поховання. Буквально на цьому тижні було нанесено ракетний удар по кладовищу в Краматорську, місту, яке є відносно віддаленим від лінії фронту", - нагадав сьогодні на брифінгу начальник Донецької обласної військової адміністрації Павло Кириленко.

"Закликаю всіх бути відповідальними і провести час з близькими вдома, а не у церкві чи на цвинтарі. Бережіть себе і не дайте шансів росіянам влаштувати криваві провокації!", - наголосив очільник області.

Про проведення обстеження кладовищ піротехнічними групами розповів на брифінгу начальник Головного управління ДСНС по Донецькій області Олексій Мігрін. Вже в процесі відпрацювання було знешкоджено два вибухонебезпечних предмети. В той же час неможливо перевірити всі місця поховань, а противник може дистанційно мінувати кладовища вже після обстеження нашими піротехніками.
Kramatorsk.INFO
Додати коментар

Якщо ви хочете залишити коментар, прохання авторизуватися або зареєструватися.

Останні новини: