13 квітня 2023   18:54   938

Адміністратору антиукраїнських Telegram-каналів із Краматорська дали 8 років в'язниці

Адміністратору антиукраїнських Telegram-каналів із Краматорська дали 8 років в'язниці
Зрадник збирав для окупантів інформацію про місця базування та переміщення Сил оборони у зоні активних бойових дій на східному напрямку.

Судом ухвалено вирок мешканцю Краматорська за несанкціоноване поширення інформації про переміщення та розташування Збройних Сил України в умовах воєнного стану (ч. 2, 3 ст. 114-2 КК України). Їм призначено покарання у вигляді позбавлення волі на строк 5 років та 3 місяці й 8 років і 3 місяці.

Про це повідомляє Відділ інформаційної політики Донецької обласної прокуратури.

Прокурорами у суді доведено, що інформатор почав співпрацювати з представником держави-агресора у січні 2023 року. Чоловік неодноразово надсилав на російський мобільний номер інформацію про розташування особового складу та військової техніки українських захисників на території м. Краматорська.

Як повідомляє СБУ, до підривної діяльності зловмисник намагався залучати місцевих жителів як інформаторів. Для цього створив і особисто адміністрував три проросійські Телеграм-канали із загальною аудиторією понад 10 тис. підписників. Розвідінформація потрібна була окупантам для здійснення прицільних ракетних ударів по місту.

Його затримали та заарештували у лютому 2023 року.

За рішенням суду, чоловік проведе за ґратами 8 років і 3 місяці.
ОбщеЖитие
Додати коментар

Якщо ви хочете залишити коментар, прохання авторизуватися або зареєструватися.

Останні новини: