17 квітня 2023   13:53   607

Вчителі Краматорська здобули перемоги у Міжнародному конкурсі "Українознавчі пріоритети освітнього процесу"

Вчителі Краматорська здобули перемоги у Міжнародному конкурсі "Українознавчі пріоритети освітнього процесу"
Краматорські вчителі здобули перемоги у Міжнародному конкурсі "Українознавчі пріоритети освітнього процесу".

Відповідно до наказу Науково-дослідного інституту українознавства вчитель Краматорської української гімназії Ірина Романівна Мельник стала переможцем ІІІ Міжнародного конкурсу "Українознавчі пріоритети освітнього процесу" в номінації "Авторський розвивальний навчальний урок на українознавчій основі для повної загальної середньої освіти (10-11 класи)". Тема уроку: "Іван Франко як постать-символ національного відродження українців". Вітаємо з 1 місцем!

Вчителі Краматорська здобули перемоги у Міжнародному конкурсі

"Щире спасибі Науково-дослідному інституту українознавства (м. Київ), який уже другий рік поспіль в умовах війни проводить конкурси для педагогів та учнів. Дякую моїм колишнім однокурсникам, а нині відомим франкознавцям Тихолозові Богдану та Тихолоз Наталі за можливість скористатися матеріалами, розміщеними на блозі "Франко: Наживо". Деякі з них я використала при розробці уроку на тему: "Іван Франко як постать-символ національного відродження українців".

Вітаю освітян-колег із Краматорська, які стали переможцями конкурсу. Підтримку та натхнення ми отримали в цих словах від Науково-дослідного інституту: "Щиро вдячні кожному і кожній з Вас за підтримку українознавства як окремого курсу, так і українознавчої складової освітніх галузей. В умовах російсько-української війни одним із головних пріоритетів освітньої політики має стати формування у сучасної молоді національних суспільно-державних цінностей як ідейного підґрунтя української ідентичності. Ваші українознавчі педагогічні розробки є великим інтелектуальним внеском в нашу спільну Перемогу, в пізнання і творення українського світу!", - поділилася думками педагог.

Вчителі Краматорська здобули перемоги у Міжнародному конкурсі

Вчителька початкових класів ОЗЗСО ім. Василя Стуса Юлія Сергіївна Ткаченко посіла призове місце у ІІІ Міжнародному конкурсі "Українознавчі пріоритети освітнього процесуконкурсі в номінації "Авторська розробка виховного українознавчого заходу для вчителів початкової школи".

Вітаємо краматорських вчителів!
Східний Проект
Додати коментар

Якщо ви хочете залишити коментар, прохання авторизуватися або зареєструватися.

Останні новини: