17 квітня 2023   16:46   312

Якщо Росія переможе - вона нападе на іншу країну, - Дуда закликав активніше допомагати Україні

Якщо Росія переможе - вона нападе на іншу країну, - Дуда закликав активніше допомагати Україні
Росія не може перемогти у війні проти України, оскільки тоді Кремль продовжить нападати на інші країни.

Про це заявив президент Польщі Анджей Дуда на спільній конференції з лідером Італії Серджо Маттареллою, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Polskie Radio 24.

За його словами, нині у світі почали звучати небезпечні заклики до якнайшвидшого закінчення війни та припинення допомоги Україні.

"Як сусід України, президент Республіки Польща, я хочу сказати, що будь-хто, хто закликає до припинення допомоги Україні, сьогодні перед російською агресією, що триває, фактично діє в інтересах Москви, дійсно працює в інтересах Росії. Насправді він хоче, щоб Росія перемогла Україну", - наголосив Дуда.

Він зазначив, що без належної допомоги Україна не виграє війну. А перемога країни-агресора "буде лише першим кроком до поширення панування РФ у східній частині Європи".

"Ми їх (українців.- Ред.) підтримуємо і підтримуватимемо, і ми закликаємо весь світ надавати цю підтримку Україні постійно, поки ця війна не закінчиться без перемоги Росії. Росія не може перемогти у цій війні. Якщо Росія виграє цю війну, вона нападе на іншу країну", - додав Дуда.

Він уточнив, що у цьому питанні вони згодні з італійським колегою та займають "абсолютно однакову позицію".
Kramatorsk.INFO
Додати коментар

Якщо ви хочете залишити коментар, прохання авторизуватися або зареєструватися.

Останні новини: