18 квітня 2023   16:40   268

Шуляк заперечує співпрацю з ОПЗЖ та Ісаєнком стосовно будівельного законопроєкту

Шуляк заперечує співпрацю з ОПЗЖ та Ісаєнком стосовно будівельного законопроєкту
Голова партії "Слуга народу" Олена Шуляк заперечує причетність депутата ОПЗЖ Дмитра Ісаєнка до написання законопроєкту 5655, який регулює ринок будівництва.

Про це в інтерв’ю Цензор.НЕТ розповіла голова партії "Слуга народу" Олена Шуляк.

"До написання закону 5655 він немає ніякого відношення. Усіх, хто розробляв закон, вище у нашому інтерв’ю я вже згадувала. До речі, правки, які він подавав навіть не були враховані сповна. Це вся історія", - зазначила Шуляк.

За її словами, монобільшість не веде переговори з депутатами колишньої ОПЗЖ про голоси.

"Ці люди нічого не просять і ми не ведемо з ними жодних перемовин на тему голосування. Ми їх навіть не враховуємо, коли робимо підрахунки голосів за той чи інший законопроєкт, не враховуємо їх можливу потенційну активність", - запевнила Шуляк.

На уточнення, як тоді монобільшість винесла в зал 5655, якщо голоси ОПЗЖ стали вирішальними, Шуляк сказала, що тоді зранку були свої голоси, але потім почався тиск на депутатів-"слуг".

"4 рази цей проект знімали з розгляду 13 грудня. Він не повинен був остаточно зайти в зал на голосування. Ми пережили шалений тиск. Дзвонили особисто очільники деяких міст того дня. Зокрема, дзвінки були до десятків мажоритарників, і їм казали, що вони просто ніколи не заїдуть на свій округ. Телефонували й представники мерів тим людям, які мають будівельні інтереси в великих містах. Дослівно це звучало так: "В цьому місті ти вже ніколи нічого не зможеш будувати". Думаю, колись напишемо про це книжку", - зазначила Шуляк.
Kramatorsk.INFO
Додати коментар

Якщо ви хочете залишити коментар, прохання авторизуватися або зареєструватися.

Останні новини: