18 квітня 2023   19:07   665

«Білі янголи» евакуювали з Нью-Йорка багатодітну родину

«Білі янголи» евакуювали з Нью-Йорка багатодітну родину
У сім’ї виховується шестеро дітей віком від 3 до 19 років.

Про це інформує Донецька обласна державна адміністрація

Щодня малеча здригалась від вибухів, а після того, як російські снаряди влучили в сусідні будинки, матір попросила екстрену евакуацію. Врятувати дітлахів допоміг спецекіпаж «Білий Янгол», а влада підготувала для родини житло в Черкаській області, повідомляє відділ комунікації поліції Донецької області.

Селище Нью-Йорк Торецької громади нещадно обстрілюють окупанти – ракетами, важкою артилерією, реактивними системами залпового вогню. Під час одного з недавніх ударів було пошкоджено понад 20 житлових будинків. У населеному пункті залишається ще багато дітей, які живуть під загрозою загибелі.

«Були сильні прильоти неподалік, діти дуже боялися. Ми вирішили їх рятувати, - розповідає мама Ольга. – У нас на вулицю не вийдеш, небезпечно, садки всі зачинені, розвитку немає – тільки вдома сидимо».

Сховатися від обстрілів родині немає де. Коли ставало гучно, старша сестра заводила молодших до будинку. «У нас діти - на першому місці, - каже вона, - Ми не хочемо, щоб наша сім’я постраждала так, як інші люди».

«Білі Янголи» евакуювали матір та всіх її дітей: 19-річну Валентину, 14-річну Віку, близнючок Поліну та Ангеліну, яким по 5 років, чотирирічну Альону та найменшого – трирічного Богданчика.

Із зони бойових дій малечу вивезли безпечно та з комфортом. Поліцейські потурбувалися, щоб процес вимушеного переїзду залишився в пам’яті дітей як приємна мандрівка, та подарували молодшим коробку з іграшками та іншою дитячою «радістю».

За допомогою військової адміністрації родина прямує до Черкащини, де на них чекає житло. «Білі Янголи» надали людям також контакти волонтерських хабів та інших центрів для ВПО.

Kramatorsk.INFO
Додати коментар

Якщо ви хочете залишити коментар, прохання авторизуватися або зареєструватися.

Останні новини: