18 квітня 2023   19:25   659

28 мешканців Донеччини евакуйовано до Житомирщини першим рейсом

28 мешканців Донеччини евакуйовано до Житомирщини першим рейсом
Сьогодні, 18 квітня, першим евакуаційним рейсом до Житомирської області виїхало 28 мешканців Донеччини, серед яких 6 дітей та одна багатодітна родина з 3-ма дітьми.

Про це інформує Донецька обласна державна адміністрація

Першим евакуаційним рейсом до станції Бердичів з Донеччини відправилися 28 осіб, з них 6 дітей. Серед евакуйованих 1 багатодітна родина зі Слов’янської міської територіальної громади. Всього в родині 3 дитини, наймолодшій – 4 роки. Також на Житомирщину вирушила родина з прифронтової Красногорівки разом із донькою Євою віком майже 2 роки.

Крім того, рішення про евакуацію прийняли мешканці Бахмутської, Дружківської, Костянтинівської, Лиманської, Мар’їнської, Мирноградської, Покровської, Слов’янської та Торецької громад.

Евакуйовані мешканці Мирноградської територіальної громади вже попередньо знайшли нове місце роботи у Бердичівській громаді Житомирської області.

Посадка пасажирів на евакуаційний поїзд здійснювалася за допомогою представників ДСНС України.

Нагадаємо, відповідно до рішення Урядового Координаційного штабу з 18 квітня 2023 року обов’язкову евакуацію перенаправлено з Черкаської до Житомирської області. Евакуація до Житомирщини здійснюється спеціальним поїздом, 1 раз на 4 дні по парним дням.

Детальніше про те, як записатись на евакуацію ви можете ознайомитись за посиланням
Kramatorsk.INFO
Додати коментар

Якщо ви хочете залишити коментар, прохання авторизуватися або зареєструватися.

Останні новини: