18 квітня 2023   19:59   238

Іранські суди щодо збиття літака МАУ фіктивні, - Міжнародна слідча група

Іранські суди щодо збиття літака МАУ фіктивні, - Міжнародна слідча група
Міжнародна група з координації допомоги жертвам рейсу PS752 не вважає судові процеси в Ірані щодо цієї справи неупередженими та прозорими.

Про це йдеться у заяві, опублікованій на сайті МЗС України, передає Цензор.НЕТ.

"Фіктивні судові процеси, які відбулися в Тегерані, не повинні відволікати увагу світу від невиконання Іраном своїх міжнародних зобов’язань та уникнення відповідальності за свої дії. Ані судові процеси, ані вироки, оголошені цього тижня, не принесли правди чи справедливості сім’ям жертв. Весь процес, починаючи з розслідування Іраном обставин збиття, не був неупередженим та прозорим", - зазначається у ній.

Наголошується також, що родини 176 невинних жертв все ще чекають на справедливість, на яку вони заслуговують. Група висловила свою солідарність з родинами та близькими жертв збиття рейсу PS752 та пообіцяла, що докладе усіх необхідних зусиль, допоки справедливість не буде забезпечена.

Як повідомлялося, 16 квітня Іран засудив 10 військовослужбовців до тюремного ув’язнення за звинуваченням у причетності до збиття українського авіалайнера у 2020 році, в результаті якого загинули 176 осіб.
Kramatorsk.INFO
Додати коментар

Якщо ви хочете залишити коментар, прохання авторизуватися або зареєструватися.

Останні новини: